Perfumy Allegro

Popularność jaką zyskały perfumy na aukcjach internetowych nie powinna dziwić. Kupując na licytacjach można zaoszczędzić od kilkunastu po nawet kilkadziesiąt złotych w porównaniu do cen perfum w tradycyjnych sklepach. Zobacz jakie zapachy najczęściej wybierają Allegrowicze, poznaj produkty, jakie cieszą się największym uznaniem wśród kupujących.

 

>> PERFUMY – PORÓWNAJ CENY i KUP TANIO >> 

 
Na szczycie listy zakupowej w kategorii perfumy Allegro znajduje się woda toaletowa dla mężczyzn Truth Calvin Klein 50ml. Można ją zakupić w cenie już poniżej 70zł. Czemu woda zyskała tak dużą popularność? Nie chodzi tylko o eleganckie wykończenie fiolki, ale przede wszystkim o świeży, mocno orzeźwiający i naprawdę męski zapach. Twórcy przyznają, że zapach ma nawiązywać do woni spotykaną w lasach deszczowych.


Na drugim miejscu popularności znajdują się perfumy Allegro Avon Perceive również we fiolce 50ml. Avon to najpopularniejsza marka na aukcjach Alegro. Perceive zakupimy już w cenie poniżej 20zł, zatem to modny zapach, dostępny na każdą kieszeń. Zapach ma „zarażać” optymizmem i poprawiać nastrój. Wszystko za sprawą specjalnego, opracowanego przez naukowców Kompleksu Poprawiającego Nastrój. Wynikiem ich pracy jest głęboki, intymny zapach, dzięki któremu odzyskasz harmonię.


Na podium top perfum uplasowały się również Avon Today 50ml, które widać na pierwszym od góry zdjęciu tego artykułu. Ta niezwykła kompozycja z nutą m.in. frezji, hinduskiego sandałowca oraz hibiskusa dostępna jest w cenie poniżej 28zł.

Comments are closed.