Trampoliny Allegro

Nieoczekiwany hit aukcyjny na lato? Trampolina Allegro – wręcz zadziwiające, ale ostatnio ten przedmiot służący do ogrodowej rozrywki nie tylko dla najmłodszych – okazuje się być absolutnym hitem sprzedaży. Najpopularniejszy model wytrzymuje obciążenie do blisko 160kg oraz zapewnia całkowicie bezpieczną zabawę, dzięki siatce bezpieczeństwa. Zobacz jaki model kupić do swojego ogrodu! 

 
>> TRAMPOLINY – SPRAWDŹ CENY W SKLEPACH i KUP TANIO >>
 

Najpopularniejsza trampolina Allegro, która rozchodzi się w tempie kilkuset sprzedanych przedmiotów w czasie trwania jednej aukcji – to Batut Moja Siłownia – wyróżnia się sporą średnicą siatki zabezpieczającej równej aż 366 cm.
Producent trampoliny przekonuje o całkowitym bezpieczeństwie skocznej zabawy, co ma być gwarantowane najlepszymi jakościowo materiałami. Samą matę do skakania wykonano bowiem z tworzywa sztucznego o nazwie Mesh, które wytwarzane jest w USA. Tak ważne bezpieczeństwo w trakcie zabawy zapewnia siatka wokół trampoliny o wysokości 246cm oraz osłonięcie gąbkami niebezpiecznych, twardych elementów konstrukcji.

Trampolina Allegro Batut to mata skoczna o średnicy aż 320 cm, umieszczona blisko 80cm nad ziemią. Wszystko oparte na bardzo wytrzymałej konstrukcji z grubych rur stalowych i i ocynkowanych.


 

Zdjęcie trampoliny pochodzi z aukcji użytkownika fitness24centrum. Polecamy.

Comments are closed.